Оренда приміщень в школах під забороною

Оренда приміщень в школах під забороною
Оренда навчальних класів в школах, стає причиною проблем у суб’єктів діяльності. На прикладі Києва, така оренда, вважається відносно дешевою і відповідно затребуваною серед автошкіл. За нашими даними, ці випадки за останній рік – є досить поширеним методом боротьби прокуратури з подібною орендою приміщень.

На Київщині приватний підприємець у приміщенні школи незаконно відкрив автошколу
Прокуратура Київської області звільнила шкільне приміщення, яке незаконно використовувалось приватним підприємцем для проведення курсів з підготовки водіїв
Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на прокуратуру Київської області.
Установлено, що в 2015 році між відділом освіти Ірпінської міської ради та одним із приватних підприємств було укладено договір оренди шкільного класу Ірпінської школи площею 70 м² для проведення курсів з підготовки водіїв. Відповідно до вимог Закону України «Про освіту» надавати в оренду приміщення закладів освіти для цілей, не пов’язаних з навчально-виховним процесом – заборонено.
Реагуючи на виявлене порушення, Києво-Святошинською місцевою прокуратурою заявлено позовну заяву щодо визнання недійсним договору оренди та звільнення приміщення школи.
Позовну заяву прокурора задоволено у повному обсязі, судом вкотре підтверджено правову позицію органів прокуратури щодо неможливості передачі в оренду нерухомого майна комунальної форми власності для цілей, не пов’язаних з навчально-виховним процесом.
Після набрання рішення суду законної сили будуть вживатись заходи щодо його виконання.

Нагадаємо, як ми повідомляли раніше, що завдяки втручанню прокуратури Київської області шкільні приміщення звільнені від незаконної оренди підприємців та можуть використовуватись для навчально-виховного процесу.

источник:
http://mykyivregion.com.ua/2017/05/31/na-kiyivshini-privatnij-pidpriyemec-u-primishenni-shkoli-nezakonno-vidkriv-avtoshkolu/

Коментарі відсутні

Залишити коментар