Час діяти! Зараз або ніколи!

Всеукраїнське об’єднання автошкіл звертається до усіх автошкіл із закликом долучитися до нашої роботи заради досягнення визначеної мети – негайного відновлення роботи автошкіл.
Повідомляємо, що на даний момент нами підготований позов до суду для відстоювання законних прав та інтересів наших представників. На такий крок ми змушені були піти, адже всі інші цивілізовані способи ми вже випробували, вони не дали очікуваного ефекту.
Для завершення підготовки повного пакету документів, пропонуємо автошколам надати дані про збитки, яких вони зазнали у період з листопада 2015 року по квітень-травень 2016 року, із зазначенням обов’язкових щомісячних видатків у вигляді оренди приміщень, транспотних засобів, заробітної плати… Бажано надати такі ж данні за аналогічний період 2014-2015 років для проведення порівняльного аналізу та отримання інформації про розміри недоотриманого прибутку через дії або бездіяльність МВС України.
Вказані данні можна надати в найкоротший термін на електронну пошту voainua@gmail.com.

коментаря

 1. Галина

  11 Квітня, 10:58

  У мене є 8 автошкіл, які стоять з грудня місяця і уже згодні хоч зараз виїзджати в Київ.
  Давайте робимо наметове містечко. Ставимо машини з логотипами шкіл. Перекриваємо якусь вулицюю. Виїдемо звідти тільки післятого коли отримаємо акредитації, а не обіцянки.
  Чому мало інформації на телебаченні? Був тільки один сюжет, цього не достатньо.

  Відповіcти
 2. Галина

  6 Квітня, 08:24

  Повністю згодна з Нескажу. Я постійно запитувала, чому вказівки є кому давати з Головного сервісного, а акредитацію проводити нікому.
  Яке відношення на даний час має наказ №515 до акредитації автошкіл. Чому інші, у яких ще не закінчився термін дії сертфікату працюють і для них різниці немає підписаний цей наказ чи ні. То зупинйте і їх тоді, наказу то немає!!! І будемо всі в однакових умовах

  Відповіcти
 3. Не скажу

  4 Квітня, 16:39

  Не убытки надо считать, их Вам никто не даст, а отсутствие права на труд. Мы не можем работать из-за отсутствия не закона, он у нас есть, а из-за нежелания чинуш признавать свои ошибки. Если бы они все эти критические месяцы не получали “зряплату”, то дело двигалось бы быстрее. Надо выезжать на дороги и кружить по правительственному кварталу непрерывной чередой.

  Відповіcти
  • admin

   6 Квітня, 10:47

   Уважаемый НЕ СКАЖУ что касается убытков – они не обходимы для формирования иска в административный суд, что касается акции протеста мы можем ее поддержать в случаи если будут соответствующие обращения от профильных организаций.

   Відповіcти
  • скажу

   5 Квітня, 22:22

   Называйте время и дату… собираем все автошколы Украины пострадавшие от Безпредела телеканалы и вперед …

   Відповіcти

Залишити коментар