Головний сервісний центр – нова структура і “старі” методи роботи

Всеукраїнське об’єднання автошкіл завжди публічно оголошує про зібрання, круглі столи, засідання робочих груп, це нормальний цивілізований процес. Як працює Головний сервісний центр МВС України- закриті, кулуарні зустрічі, напівтаємні зібрання автошкіл з метою “агітування” їх не брати участь у жодних об’єднаннях, а значить і в обговореннях проектів нормативно- правових актів, а просто підтримати проекти наказів МВС, які вперто штовхає Головний сервісний центр у супереч здоровому глузду і чинному законодавству. За цю підтримку автошколам пропонують відновлення діяльності вже за лічені дні. Це всеодно, що смертельно хворому запропонувати вбити когось в замін на одужання… Відчуваєте цю аналогію? Потенційною жертвою у цій історії може стати реформа МВС та курс на дерегуляцію, задекларований Урядом. А “одужання” автошкіл у такий спосіб дуже сумнівне…
Дуже шкода, що зміна керівництва ДАІ, потім Головного сервісного центру не призводить до зміни принципів роботи. Ми щиро сподівалися, що Владислав Артурович Криклій проявить нульову лояльність до корупції та забезпечить дотримання законодавства своїми підлеглими. Якби Ви, шановний, Владиславе Артуровичу, хоча б раз відвідали засідання Робочої групи у Державній регуляторній службі України, а не слухали спотворені розповіді про них від інших осіб, то Ви почули б справжню думку автошкіл, бачення ситуації від Ваших колег з інших міністерств та власне позицію Державної регуляторної служби. Ви жодного разу не прийшли публічно відстояти розроблені Вашим відомством проекти і така позиція викликає цілковите розчарування.
Всеукраїнське об’єднання автошкіл не збирається відступати перед інформаційною “війною”, яку влаштовує нам Головний сервісний центр. Поки залишатиметься хоча б незначний відсоток автошкіл, які не бояться тиску з боку чиновників, є патріотами своєї справи і дійсно хочуть якісних змін – ми будемо працювати. Наша команда складається з фахівців різного профілю (юристи, управлінці, викладачі…), які мають досвід роботи у різних сферах, тому ми не боїмося публічно відстоювати своїх представників, захищати їх законні права та інтереси. А ще законодавство, сміливі люди і правда на нашому боці! Слава Україні!

1 коментар

  1. Борис

    13 Квітня, 21:18

    Змінили фасад та назву а кадри як були так і сидять на своїх місцях ,тільки трохи додали молоді яким ще треба вчитися працювати по новому ,але старе керівництво в цьому не зацікавлене……….?????

    Відповіcти

Залишити коментар