Несанкціоноване використання атестаційних документів персоналу автошкіл

За останні кілька місяців в наше об’єднання, стали масово надходити звернення наших членів з приводу несанкціонованого використання атестаційних документів персоналу автошкіл, інші автошколи фіктивно використовували ці документи у своїй протиправній діяльності без відома персоналу та дозволу підприемств де фактично працюють ці люди. У зазначених зверненнях є кричущі випадки використання атестаційних даних одного викладача
в один і той же час в різних регіонах України, дублювання навчального автотранспорту та інші використання документів діючих автошкіл, на думку заявників, були вилучені персоналом ТСЦ, РСЦ, ГСЦ з наглядових справ, поданими автошколами на переакредитацію, внесення змін в матеріально-технічну базу.

Дані порушення масово стали проявлятися, коли в дію вступила постанова КМУ №320, яка обмежує можливе використання фахівців в кількох організаціях одночасно.
За отриманими нашим об’єднанням заявами, можна простежити тенденцію несанкціонованої передачі атестаційних документів персоналу автошкіл працівниками ТСЦ, РСЦ і ГСЦ в автошколи, які проводять фіктивну підготовку водіїв, тільки на папері, не проводячи реального навчання.

З причини збільшення кількості випадків несанкціонованого використання, посадовими особами ТСЦ РСЦ і ГСЦ -документів автошкіл, а саме атестованих фахівців — ми збираємо й аналізуємо отриману інформацію для подальшої передачі заяви в ДБР, СБУ, ДВБ МВС та інші контролюючі організації. Які у свою чергу дадуть правову оцінку діям співробітників Сервісних центрів

1 коментар

 1. Володимир

  16 Квітня, 10:03

  Тут треба задуматися, яку мету переслідує влада, вводячи обмеження?
  Якщо автошкола, де зареєстрований спеціаліст, не може забезпечити його роботою у певний період у достатньому для виживання обсязі, то чому спеціаліст не може тимчасово взяти навантаження в інших автошколах?
  Претензії тільки до горе-реформаторів, яких вже можна підводити до кримінальної відповідальності за перешкоджання роботі автошкіл!

  Відповіcти

Залишити коментар