1 коментар

 1. Володимир Саліхов

  21 Жовтня, 08:33

  До харківської події!
  Звернення до автошкіл!
  1) Будь ласка, обов’язково вкажіть на своїх сторінках-сайтах, що у вашій автошколі відсутня корупція! Вкажіть, що у вас проводиться жорстка антикорупційна політика. Вкажіть про можливість кримінального переслідування осіб, які не бажають виконувати вашу лінію. Вкажіть всім: учням, інструкторам, викладачам, директорам, інспекторам ТСЦ!
  2) Не вигадуйте пакетів. Для київських умов руху, будь- якому учневі, треба нормально відпрацювати 20 90-хвилинних занять з водіння з досвідченим інструктором. Далі буде видно. Треба більше – вимагайте, залякуйте харківським випадком. Не ставте метою заробити на додаткових заняттях. Навчіть!
  3) Не демпінгуйте ціни. Порахуйте: сьогодні, щоб школа почувалася себе хоч би умовно задовільно, – ціна в місті Києві за теоретичний і практичний 40-годинний курс повинна бути від 9000 грн! Це хоч би 3000 грн за навчання без урахування водіння (аж ніяк не теорія, а все існування автошколи) і хоч би 300 грн/90 хвилин на механіці! Для “важких” учнів ціна повинна бути вищою! Для старших людей користуйтеся німецькою нормою для визначення кількості занять: вік мінус п’ять!
  4) Вимагайте, щоб викладачі не викладали курс за потворними ментівським посібниками Дереха-Заворицького (тупі тварі), Фоменка (грошей захотів), “монолітівською” пародією (вкрадено із Росії). Ігноруйте той мотлох. Нові білети також не вчать! Є там намагання запитати про щось корисне, але тільки намагання. Укладачі літератури не знають Правил, основ безпеки …
  Викладачі спекулюють цими непотрібними книжками!
  Ілюстровані “правила” до наших Правил аж ніяк не підходять, бо в наших Правилах, на жаль, купа помилок.
  Детальніше на сторінці serna2000.kiev.ua
  5) Щось треба робити з “Онєгами”, “Сигналами” і їм подібними. Знищення! Але хто візьметься? Агітуйте проти них. Не будьте схожими на них! Корупція! Ментівські “дахи”. Якийся потворний олігархат серед автошкіл чи щось подібне. Паршивий капіталізм!!!
  6) Щось робіть із внутрішніми іспитами – основним джерелом корупції!
  7) Повинні працювати тільки автошколи, які реально вчать! Ті, де автошкола є лише “бізнес” (паскудне буржуазне слово) – геть!
  8) Власники! Не думайте тільки про себе! Виплачуйте гідну зарплатню співробітникам, щоб вони не побиралися!
  З повагою, В. Саліхов

  Відповіcти

Залишити коментар