Проект «Випробуй у безпеці» презентували в КНУ

Студенти КНУ імені Тараса Шевченка випробували дію окулярів «Drunk Busters», що імітують стан алкогольного сп’яніння, та поспілкувалися щодо безпеки дорожнього руху з представникамиДепартаменту патрульної поліції України.

Освітньо-тренувальний захід відбувся в Головному навчальному корпусі КНУ 16 листопада 2018 року. До співорганізації проекту «Випробуй у безпеці»долучилися представники Патрульної поліції України, Національної поліції України, Міністерства внутрішніх справ України та Всеукраїнського об’єднання автошкіл (останні, зокрема, забезпечили імітаційними окулярами «Drunk Busters» Управління патрульної поліції України).

Олексій Білошицький, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції, навів студентам Шевченкового університету гірку статистику щодо кількості дорожньо-транспортних пригод за участі водіїв напідпитку й загального числа затриманих патрульними водіїв, які упродовж поточного року керували автомобілем у нетверезому стані. Потому присутні обговорили наслідки й аспекти правової відповідальності водіїв за керування транспортним засобом у стані сп’яніння.

По завершенню теоретичної частини презентації студенти мали нагоду особисто випробувати дію імітаційних окулярів. Зокрема, кожен охочий зміг приміряти «Drunk Busters», протестувати вплив алкоокулярів на людську свідомість і сприйняття, також учасникам пропонувалося перевірити власну здатність до координації рухів під впливом такого імітаційного пристрою. Студенти на власному досвіді пересвідчилися, що виконання доволі простих завдань (проходження прямої, проходження хвилястого відрізку шляху, пересування між розрізненими точками маршруту) суттєво ускладнювалося завдяки використанню імітаційних окулярів. Сподіваємося, що подібні тестування сприятимуть зростанню відповідальності всіх учасників дорожнього руху.

Слідкувати за проведеннями чергових тренінгів «Випробуй у безпеці» можна тут.

Довідково: Освітній проект «Випробуй у безпеці» було розроблено для автошкіл і спеціалізованих установ. Проект організовано відповідно до національної програми «Випив? За Кермо Не Сідай!», реалізацію якої забезпечує компанія САН ІнБев Україна. За основні цілі програми обрано, зокрема, такі: пропаганда неприпустимості керування будь-яким транспортним засобом у нетверезому стані, підвищення рівня обізнаності й відповідальності водіїв, зниження кількості дорожньо-транспортних пригод, спричинених нетверезими водіями. Від початку реалізації проекту до участі в ньому підключилося понад 200 українських автошкіл. Від листопада 2016 року до жовтня 2018 тренінг пройшло близько 20 000 майбутніх водіїв. Додатково освітні тренінги «Випробуй у безпеці» було проведено в багатьох українських ЗВО.

 

http://www.univ.kiev.ua/ua/news/10006

Коментарі відсутні

Залишити коментар