Представництво автошкіл у органах виконавчої влади

Будь-який ринок потребує регулювання з боку держави, яке повинно бути побудованим на принципах справедливості, рівності та сприяння розвитку добросовісних надавачів послуг. На сьогоднішній день діяльність автошкіл надзвичайно зарегульована, проте це не забезпечує якості надання послуг. Тому надзвичайно важливим є представництво автошкіл у профільних міністерствах і відомствах. Тільки об’єднавшись ми зможемо донести нашу консолідовану позицію, бачення і пропозиції до тих, хто встановлює правила.

Наші представники входять до громадських рад при: Мінінфраструктури України, Держпідприємництва України, Укртрансінспекції України; колегії ДАІ МВС України; Загальнонаціонального форуму з безпеки дорожнього руху; проекту Європейської комісії TRACECA Безпека  дорожнього руху ІІ; участь у робочих засіданнях підкомітету Верховної Ради України з питань безпеки автодорожнього руху.

Це дає нам змогу відслідковувати проекти нормативно-правих актів, надавати пропозиції та зауваження до них, оперативно інформувати про такі зміни наших членів, збирати та узагальнювати їх пропозиції.