«Всеукраїнське об’єднання автошкіл» пропонує автошколам взяти участь у проекті «Випробуй у безпеці».

В рамках Всеукраїнського проекту «Випив? За кермо не сідай» громадська організація «Всеукраїнське об’єднання автошкіл» пропонує взяти участь у проекті 40 автошколам України – в тренінгу «Випробуй у безпеці».
В рамках цього тренінгу ми передаємо автошколам матеріальну базу для його проведення, за для того щоб майбутні водії змогли більше дізнатися про те, чому керування транспортними засобами у сп’янілому стані є таким небезпечним, до яких наслідків це може призвести, як цьому заподіяти. Крім того, учні автошкіл зможуть на собі в безпеці випробувати всі труднощі керування, фізичної активності в стані сп’яніння за допомогою сучасних окулярів, які імітують цей стан.

1 коментар

  1. Игорь Курносов

    27 Листопада, 11:00

    Этот тренинг безусловно нужен и будет интересен и полезен ученикам автошкол!
    Хотелось бы провести у себя в автошколе. Можно ли подробно узнать условия участия в проекте «Випробуй у безпеці» ? Касается этот проект всех автошкол Украины или принимают участие только автошколы Киева? Как и кому подавать заявку для проведения тренинга ? С уважением, директор Автошколы “Круиз” г.Белая Церковь, Киевская область И. Курносов

    Відповіcти

Залишити коментар