Запрошення автошкіл на зібрання до Одеси

 

                                   Шановні колеги!

 

Всеукраїнське об’єднання автошкіл за результатами круглого столу «Актуальні питання діяльності закладів, що здійснюють навчання водіїв у сучасних умовах», який відбувся  22 грудня 2015 року у Державній регуляторній службі України, та робочого засідання ініціативної групи 20 січня 2016 року, що створена рішенням вказаного круглого столу, звертаються з наступним.

У зв’язку зі змінами у законодавстві у рамках реформування системи правоохоронних органів автошколи опинились в ситуації, коли формально колишнім Департаментом ДАІ МВС України, а нині, Головним сервісним центром не проводиться акредитація закладів з підготовки водіїв і не видаються бланки свідоцтв про закінчення автошколи, жоден з органів влади не може надати інформацію щодо атестації викладачів.

Оскільки, згідно з нині чинними, наказом Міністерства внутрішніх справ України від 7 грудня 2009 року № 515 і спільним наказом Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства транспорту України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства праці і соціальної політики від 7 вересня 2009 року №385/934/828/337, заклад має бути акредитованим, щоб реєструвати і випускати групи курсантів, акредитація має бути дійсною. Тобто без наявності чинного сертифіката діяльність є неможливою, отримати вказаний документ також неможливо.

Починаючи із жовтня цього року, зупинені, як процедура атестації викладачів, так і процедура отримання сертифікату про акредитацію, навіть за наявності необхідних документів.

Сервісні центри і їх центральний апарат пояснювали таку ситуацію неправомірністю власних підписів, адже переважна більшість із них зараз перебувають у статусі виконувачів обов’язків, потім мотивували свою бездіяльність у вирішенні вказаних питань проведення підготовки проектів нормативно-правових актів або внесення змін до вже діючих актів, які регулюють діяльність автошкіл.

Виникає питання, яким чином заклади мають здійснювати господарську діяльність увесь цей час, адже з учнями вже укладені договори з певними термінами виконання, порушення яких передбачає цілком конкретні правові наслідки.

Нам вдалося отримати підтримку у вирішенні вказаних вище питань у Державної регуляторної служби України, як органу державної влади, покликаний сприяти розвитку малого і середнього бізнесу та дерегуляції у цій сфері.

Для того, щоб максимально ефективно та оперативно вирішувати проблеми, з якими стикаються автошколи, запрошуємо Вас взяти участь у зібранні автошкіл у м.Одеса, яке відбудеться 19 лютого 2016 року о 13:00, адреса: вул. Преображенська, 45 (Радянської армії, 45).

Реєстрація учасників можлива шляхом надсилання кандидатур представників на електронну пошту: voainua@gmail.com та за телефонами: 0508234395

 

 

Голова  Всеукраїнського об’єднання автошкіл                         І.І.Щербина

 

Коментарі відсутні

Залишити коментар