Звернення до бізнес омбудсмена

Сьогодні , 15 лютого, Всеукраїнським об’єднанням автошкіл направлено звернення до бізнес омбудсмена з метою в черговий раз підняти питання автошкіл.
Чому саме до бізнес омбудсмена?
Наведемо завдання даного інституту:
Завдання №1 – Сприяти боротьбі з корупцією та іншими неправомірними діями з боку державних органів.
Ми будемо допомагати відновлювати довіру до державних установ та підвищувати потенціал України до здійснення реформ задля залучення інвестицій.
Завдання №2 – Сприяти підвищенню інвестиційної привабливості України.
Бізнес-омбудсмен звертатиме увагу Уряду на випадки корупційних діянь на митниці, податковій службі та органах державної влади задля того, щоб створити більш сприятливі умови ведення бізнесу для українських підприємців та іноземних інвесторів.
Завдання №3 – Сприяти створенню культури державної служби, що характеризується справедливістю, відкритістю та підзвітністю.
Ми звітуватимемо громадськості і, зокрема, бізнес-співтовариству, про прогрес у боротьбі з корупцією. Будь-яка компанія, що працює в Україні, може звернутися до Ради бізнес-омбудсмена у разі зловживання з боку державних органів. Якщо зловживання буде доведено, ми домагатимемося від представників державної влади розгляду таких скарг.
Джерело: https://boi.org.ua/about/what-we-do
У нашому випадку фігурують усі аспекти, які відносяться до компетенції бізнес омбудсмені. Очікуємо на відповідь!12713886_814289422009999_391487630_n

Коментарі відсутні

Залишити коментар